O mnie

Cześć,

miło że tu jesteś i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mnie.
Nie będę się rozpisywać, bo w zasadzie cały blog dotyczy mojej skromnej osoby. Tu kreślę tło.

Mieszkam w Krakowie (tak wiem, to piękne magiczne i twórczo-sprawcze miasto!) z rodziną: mężem Markiem, dwiema córkami Martą i Polą oraz suczką Bellą...Okay.  Skoro już wymieniam, to zdradzę, że są jeszcze trzej mali chłopacy w moim domu - koszatniki Sub i Cio oraz pająk Milionik.

Moja ścieżka zawodowa jest dość barwna i różnorodna. Jestem certyfikowanym coachem, z ogromnym doświadczeniem życiowy, które traktuję jako skarb w kieszeni coacha i którym w formie storytellingu będę się na "Kreatorce" z Tobą dzielić.  Specjalizuję się w artecoachingu (warsztaty i sesje indywidualne) gdyż mam praktykę w artystycznym wykonywaniu ubiorów oraz przedmiotów użytkowych, a sztuka jako narzędzie wspomagające coaching pozwala mi lepiej i skuteczniej dotrzeć do jadra problemu, niż nagie coachingowe pytania. Jestem pod wrażeniem odkryć Berta Hellingera i jego Ustawień Systemowych, Totalnej Biologii i Psychogenealogii i chętnie je praktykuję oraz wykorzystuję w pracy coachingowej.

Jestem również dziennikarką, z wieloletnim stażem w polskich mediach - etatowo pracowałam dla krakowskiego tygodnika"Przekrój", "Gazety Krakowskiej" oraz "Rozmów w Toku" TVN ; moje artykuły incydentalnie ukazywały się w kobiecych czasopismach takich jak "Elle" czy "Twój Styl".

Wprawdzie dziennikarstwo porzuciłam w pewnym momencie życia, dla spełnienia wielkiego marzenia z młodości o byciu kimś w rodzaju CocoChanell czy Valentino - Guru, Kreatorem Krawiectwa i otworzyłam Pracownię Artystycznego Projektowania i Szycia Ubioru "LucyLine"- ale z tego jak wiadomo się nie wyrasta. Nadal lubię pisać i dzielić się pisaniem z innymi.

"Kreatorkę" zaczęłam pisać aby podzielić się z Tobą własną - PRYWATNĄ! NO FICTION! - historią rozwoju wewnętrznego, która prowadziła od wielkich strat materialnych i moralnych do zrozumienia - wprowadzającego mnie początkowo w szok! - że sama je wykreowałam oraz, że świadomie WYKREOWAĆ mogę WSZYSTKO czego pragnę, chcę i potrzebuję.

Więcej o "Kreatorce", a także jakich treści możesz się spodziewać, przeczytasz w zakładce "O blogu"

Zachęcam do lektury bloga. Daję Ci go z ogromną radością.

Niech pracuje dla Ciebie z lekkością!

Lucyna